1) Один магніт коштує 9 грн. купили набір із 3 магнітів. Скільки коштує такий набір? a) 27 грн b) 3 грн c) 27 магнітів 2) Ціна баночки йогурта 6 грн. Мама купила декілька баночок і заплатила за покупку 18 грн. скільки баночок йогурта купила мама? a) 15 грн b) 3 баночки c) 6 грн 3) Купили 5 зошитів по ціні 7 грн за штуку. Яка вартість покупки? a) 35 зошитів b) 35 грн c) 30 грн 4) За 8 пучків редиски заплатили 72 грн. Скільки коштує один пучок редиски? a) 7 шт b) 9 грн c) 8 грн 5) У Тетяни в гаманці було 40 грн. Вона купила 5 жуйок по 7 грн.за кожну. Скільки здачі отримає Тетяна? a) 6 грн b) 0 грн c) 5 грн 6) Маша заплатила за шоколадки 120 грн. Скільки шоколадок купила Маша, якщо одна коштує 30 грн? a) 40 шт. b) 360 шт. c) 4 шт. 7) Яка вартість 3 м"ячів по 5 грн та 2 ляльок по 12 грн? a) 15 грн b) 39 грн c) 49 грн 8) Яка ціна книжки з розмальовками, якщо за 10 книжок заплатили 150 грн?  a) 15 грн b) 1500 грн c) 15 шт.

Задачі на формулу вартості

Lyderių lentelė

Atidaryk langelį yra neterminuotas šablonas. Jis negeneruoja rezultatų lyedrių lentelei.

Vizualinis stilius

Parinktys

Pakeisti šabloną

Atkurti automatiškai įrašytą: ?